Mimo, że pandemia koronawirusa trwa bardzo cieszę się razem z Wami drogie Klientki, że zgodnie z ostatnimi zaleceniami rządu od 12 kwietnia możemy umówić się na zabiegi kosmetyczne :) Proszę o kontakt z wyprzedzeniem w celu umówienia się na wizytę.

Zapraszam na dodatkowe, nowe zabiegi: manicure kombinowany, manicure tytanowy, polygel (akrylożel), lifting rzęs, laminowanie keratynowe i botoks rzęs ;-) !!!

Drogie Klientki :) W związku z trwającą pandemią COVID-19 proszę o zapoznanie się z informacją zawartą poniżej zanim zdecydujecie się umówić na zabiegi kosmetyczne wykonywane przeze mnie. W razie pytań proszę o kontakt. Pozdrawiam serdecznie i życzę dużo zdrowia. Ania Nails :)

Witam na mojej stronie

        Mam na imię Ania. Jestem dyplomowaną stylistką paznokci metodą akrylową, żelową na tipsie oraz formie, polygel (akrylożel), manicure hybrydowy, manicure tytanowy, lifting oraz laminowanie keratynowe, botoks rzęs, przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2:1, 3:1 oraz posiadam kwalifikacje do wykonywania zabiegów depilacji woskiem twardym i metodą paskową jak również zabiegów pielęgnacyjnych SPA. Oferuję moim Klientkom ofertę opartą na wiedzy, doświadczeniu i indywidualnym podejściu do Klientki. Posiadam ponad 10-letnie doświadczenie w branży kosmetycznej oparte na wielu szkoleniach i ukończonym NVQ Beauty Therapy Level 2. Wciąż podnoszę moje kwalifikacje poprzez udział w nowych szkoleniach oraz kursach. W dalszym ciągu poszerzam ofertę moich usług aby sprostać nawet najbardziej wymagającym Klientkom. Posiadam również ubezpieczenie kosmetyczne obejmujące zakres wszystkich przeprowadzanych przeze mnie zabiegów. Pracuję na produktach renomowanych firm przez co usługi wykonywane przeze mnie są najwyższej jakości.
        Dowodem uznania mojej pracy jest duże grono stałych Klientek, które cenią sobie profesjonalne wykonanie usługi oraz miłą, luźną atmosferę podczas zabiegu. Gwarantuję miłą i rzetelną obsługę. Oferowane przeze mnie usługi wykonuję od wtorku do soboty w godz. 9:00-20:00. Przyjmuję na Wimbledon / South Wimbledon.
        Wykonując moim Klientkom oferowane przeze mnie zabiegi, szczególną uwagę zwracam na higienę. Narzędzia do pracy sterylizuję a każda moja Klientka posiada m.in. swój pilnik. W mojej pracy prócz dokładności bardzo ważną rolę odgrywa higiena i czystość. Dezynfekcja narzędzi to podstawa każdego profesjonalnie wykonanego zabiegu kosmetycznego.
Stałe Klientki otrzymują kartę zniżkową oraz gratisy.

*COVID-19*
!!!ZANIM UMÓWISZ SIĘ NA SPOTKANIE PROSZĘ PRZECZYTAJ PONIŻSZĄ WIADOMOŚĆ!!!


        Mimo, że pandemia koronawirusa trwa bardzo cieszę się razem z Tobą, że zgodnie z ostatnimi zaleceniami rządu od 12 kwietnia możemy umówić się na zabiegi kosmetyczne :) Klientki przyjmuję tylko u siebie w domu. Uważam, że jest to obszar, w którym mogę kontrolować przestrzeń i higienę, zapewniając zdrowie i dobre samopoczucie Klientek i siebie. Dodatkowo chciałam dodać, że wykonuję sobie 2-3 razy w tygodniu test w trosce o bezpieczeństwo swoje oraz Klientek. W tej wiadomości chciałam Cię poinformować o zasadach jakie wprowadziłam a zarazem uspokoić, ponieważ w związku z pandemią koronawirus wprowadziłam dodatkowe środki, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo:
- każdą Klientkę, która wejdzie do domu proszę o umycie rąk w łazience bezpośrednio przed rozpoczęciem wizyty
- maseczkę ochronną proszę mieć założoną podczas wykonywania przeze mnie każdego zabiegu. Jeżeli z powodów zdrowotnych nie możesz nosić maseczki, powiadom mnie o tym przed umówioną wizytą
- w każdej chwili Klientka może zdezynfekować dłonie żelem antybakteryjnym dostępnym przy stanowisku wykonywania zabiegu lub w łazience
- kawa, herbata, woda itp są przygotowywane dla każdej Klientki w jednorazowych kubkach i przede wszystkim smakują tak samo dobrze jak w filiżance :)
- dezynfekuję całe stanowisko pracy, w tym krzesła i stolik pomiędzy każdym spotkaniem z Klientką
- aby ograniczyć kontakt z wieloma osobami proszę o przybycie na umówioną wizytę samej (w wyjątkowej sytuacji proszę o kontakt dzień przed spotkaniem)
- proszę uszanować, że zależy mi na przerwach pomiędzy Klientkami ponieważ chcę mieć czas m.in na dezynfekcję miejsca pracy
- korzystam z jednorazowych materiałów dla każdej Klientki a wszystkie ręczniki i ubrania do pracy są prane w 60 stopniach z antybakteryjnym proszkiem oraz są zmieniane między każdą Klientką, więc nie korzystają z nich różne Klientki
- w trakcie wykonywania stylizacji paznokci (lub innego zabiegu face to face) używam ekran ochronny oraz/lub przyłbicę.
Jeśli masz umówione spotkanie ze mną, daj mi proszę znać czy:
- odwiedziłaś jakikolwiek inny kraj w ostatnim miesiącu
- jeśli w ciągu ostatnich 7 dni źle się czułaś lub osoby z Twojego bliskiego otoczenia powstrzymaj się od przybycia do mnie na 2 tygodnie
- wykazujesz podstawowe objawy zakażenia koronawirusem takie jak: kaszel, duszności i gorączka.
JEŚLI W TRAKCIE ZABIEGU OKAŻE SIĘ, ŻE ZIGNOROWAŁAŚ PRZESTRZEGANIE POWYŻSZYCH ZASAD BĘDĘ ZMUSZONA PRZERWAĆ CAŁKOWICIE WYKONYWANIE ZABIEGU.
Mycie rąk i unikanie bliskiego kontaktu z osobami (trzymanie 1 metr plus lub przynajmniej 2 metrowego dystansu od siebie), to najlepsza profilaktyka. Dbajmy o zdrowie swoje i bliskich. Jeśli są jeszcze jakieś środki, które chciałabyś abym podjęła, daj mi znać, żebym mogła się dostosować. Cieszę się, że się zobaczymy oraz dziękuję za przeczytanie tej informacji. Do zobaczenia :) Ania Nails :)

        Wiele pytań zadawanych przez Klientki i odpowiedzi na nie znajdziesz w zakładce ciekawostki
Zapraszam do skorzystania z mojej oferty i dziękuję za odwiedzenie mojej strony


ania-nails.com 2011 All rights reserved