W trakcie umawiania sie poprzez rozmowę telefoniczną poproszę o określenie celu wizyty, aby zdecydować ile czasu mam zarezerwować na spotkanie z Klientką.
Ponieważ zależy mi na dobrej organizacji pracy i szacunku do czasu Klientek umawiam wizyty na konkretną godzinę. Dzień przed umówionym spotkaniem zawsze wysyłam wiadomość sms w celu potwierdzenia spotkania, ponieważ bez potwierdzenia nie będę mogła przyjąć Klientki. Jeżeli z jakiejś przyczyny Klientka nie może pojawić się na umówionej wizycie to proszę poinformować mnie o tym z przynajmniej 24-godzinnym wyprzedzeniem (w okresie świątecznym, urlopowym terminy w soboty i wieczory minimum tydzień wcześniej).
     Proszę o kontakt telefoniczny, SMS lub e-mail (anianails@poczta.fm). Niestety nie używam Whats App oraz nie otrzymuję wiadomości MMS. Jeżeli mam wyłączony telefon lub nie odbieram proszę napisać wiadomość SMS, e-mail (anianails@poczta.fm) lub zostawić wiadomość głosową, na pewno oddzwonię najszybciej jak to możliwe (godziny pracy: wtorek-sobota 9:00-20:00).
Pozdrawiam i dziękuję, Ania


ania-nails.com 2011 All rights reserved